Kısmet Açma

Kısmet Açma

 

Kısmet Açma

Kısmet Açma çok kapsamlı ve göreceli bir tılsım yöntemidir.İlk olarak Kısmet Açma neden yapılır ona değinelim.

Kısmet Açma kişilerin şansları,aşk hayatları,iş hayatları,rızık dünyası,evlilik kısmetini açmak amaçlı yapılan büyü ve dua çeşitleridir.Kısmet Açma şanssızların,evlenemeyenlerin yada iş kısmeti kapalı olanların tekrar kısmetlerini açılması için yapılır.Bazı kimseler hariç…O bazı kimseler ise kısmet kapatma büyülerine maruz kalmış insanlardır.Onlar şanslı da olsa ne iş yaşantıları nede toplumda ki şans yaşantıları bir türlü yaver gitmez.Bu yüzden Kısmet Açma yöntemini kullanırlar.

İlk paragrafımızda Kısmet Açma yöntemlerinin çok kapsamlı ve göreceli olduğundan bahsetmiştik.Peki Kısmet Açma‘nın tesiri ve gücü nedir bu sefer de bu hususa değinelim.

Kısmet Açma tılsımları doğru ve bilinçli yapıldığı taktirde (ehli kişiler tarafından) tüm yaşantınızın kısmet kapıları açılır.Ve bu güçlü tılsım tesirini bir ömür boyu devam ettirir.

Kısmet Kapatmaya maruz kalmış kişilerin bilir kişilerden yardım almalıdırlar.Aksi taktirde talih asla onlara gülmez.

Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

Kısmet Açma Duası Kısmet Açma Büyüsü Kısmet Açma Yöntemleri Kısmet Duası

Bu yazı Aşk Kısmetini Açma, Evlilik Kısmeti Açma, İş Kısmetini Açma, Kısmet Açma, Kısmet Açma Büyüleri, Kısmet Açma Duaları, Kısmet Açma Yöntemleri, Kısmet Kapatmak, Rızık Açma, Şans Kısmeti Açma kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Kısmet Açma için 1 cevap

  1. sibel der ki:

    Merhabalar.
    Ben iş yerimin durumunu merak ediyorum. Şimdiki durumumun sebeplerini merak ediyorum. Bunla ilgili bilgilendirebilirmisiniz. Burcum balık, Adım Sibel, Anne adım Serpil, Baba adım Hidayet. Ortağımın adı Yılmaz, Burcu Kova, Ana adı Gülkız Baba Adı Rıza.
    Selamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>